|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Belinda Edding
2016-04-30 12:32:58
|
24259
|
Szerdán megtörtént az ismételt állatvédelmi ellenőrzés Szuszy gazdájánál és mindent rendben találtak.
A lakás átesett egy alapos lomtalanításon és takarításon, egy helyiség ki is volt festve. Nem volt kosz, por és bűz sem.
24 helyett 9 cica tartózkodott a lakásban, fedett almos tálak és kaja meg friss víz társaságában.
Egy műtött macsek gallért viselt.
Összességében az állatok egészségügyi és fizikai állapota kielégítő volt, számukra elegendő mozgásteret biztosít így a lakás.
Az összes kért szűrővizsgálatot elvégezték a cicákon, az erről készített dokumentációt az Állatvédőrség hamarosan megkapja.
Sosem késő változtatni!
Forrás: az Állatvédőrség ezzel foglalkozó Facebook posztja |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|