Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-04-30 22:00:44 24260

Sajnos az nem derült ki a posztból, hogy a sok cica hova került a lakásból . . . . . . 

Illetve azért ami kupi kosz most ott van, lehet, hogy jobb mint ami volt, de még mindig vállalhatatlan:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1182395225106353.1073742259.129785587033994&type=3

 

 

 

A hozzászólás:
Belinda Edding Creative Commons License 2016-04-30 12:32:58 24259

Szerdán megtörtént az ismételt állatvédelmi ellenőrzés Szuszy gazdájánál és mindent rendben találtak.

 

A lakás átesett egy alapos lomtalanításon és takarításon, egy helyiség ki is volt festve. Nem volt kosz, por és bűz sem.

 

24 helyett 9 cica tartózkodott a lakásban, fedett almos tálak és kaja meg friss víz társaságában.

 

Egy műtött macsek gallért viselt.

 

Összességében az állatok egészségügyi és fizikai állapota kielégítő volt, számukra elegendő mozgásteret biztosít így a lakás.

 

Az összes kért szűrővizsgálatot elvégezték a cicákon, az erről készített dokumentációt az Állatvédőrség hamarosan megkapja.

 

Sosem késő változtatni!

 

Forrás: az Állatvédőrség ezzel foglalkozó Facebook posztja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!