|
|
|
|
 |
iiko46
2016-04-30 06:45:28
|
39591
|
Hapci hercegnő fekvőhelyéből következtetek, hogy szegényke halmozottan hátrányos helyzetű lehet, már csak az őt pálmaággal legyező rabszolga hiányzik mellőle. :)))) Nagyon szép cica. |
|
 |
MortalWombat
2016-04-29 22:28:48
|
39590
|
Kimondottam szép és egyedi macska. És az is látszik, hogy egy minden hájjal megkent, eleven macska.
Ahogy elnézem, kb. az a kategória, mint amilyen az én macskáim állatorvosáé.
Ő mondta, hogy azon gondolkodik, "még egyszer" ivartalanítja a kan macskáját, mert még mindig olyan eleven, hogy az agyára megy.
|
|
A hozzászólás:
 |
Doriniki
2016-04-29 21:40:22
|
39589
|
Íme ő Dori... a Harci hercegnő :)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|