Keresés

Részletes keresés

Doriniki Creative Commons License 2016-04-29 21:31:27 39588

Nem, nála ilyen nincs. Ő tüsszög. Mint amikor mi borsot szippantunk fel... :D. De sokszor pl. csak egy harci van és jön ki a trutyi is :/ Voltam ma egy másik állatorvosnál,  hétfő délre kaptunk időpontor. Kíváncsi leszek, mert állítólag ő nagyon jó doki... 

A hozzászólás:
MortalWombat Creative Commons License 2016-04-29 14:48:36 39587

Csak tüsszög? Nem köhög?


Nekünk volt egy macskánk, az köhögött. A forgatókönyv az volt, hogy első lábai behajlítva, a hátsók részben kinyújtva, erősen előredőlve köhögött többször, egyre erősebben, majd egy végső, erős köhhintés után vége.  

Kb. úgy, mintha valami letapadt váladékot akarna felköhögni. Viszont a macska száján nem jött ki semmi.

Elvittük dokihoz, azt mondta, asztma. Kapta az injekciókat.
Aztán rájöttünk arra, hogy ez döntően esős, párás időben történik.


Aztán egyszer csak elkezdett ritkulni a probléma, néha-néha előjött, ezt elintézte egy-két köhögéssel, és kész.

Talán kinőtte. 

Előzmény:
Doriniki Creative Commons License 2016-04-29 14:11:44 39586

:D 

Köszönjük...  Nos, ha az marad, akkor így jártunk, de azért próbálkozunk. Szegénykém néha sorozatban tízet is tüsszent egymás után, és csak néz rám, hogy ez most mi volt? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!