Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
roland556 Creative Commons License 2016-04-29 14:42:52 102035

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

 

Sigma 85/1.4 objektívet vettem 3év garanciával.

 

Jövőre meg majd beruházok egy 135 L is.

 

üdv

Roland

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2016-04-23 19:27:35 102034

Szerintem ezt csak te fogod tudni eldönteni. Mindkettő jó, a képminőséggel egyik obival sem lesz gond, azonban neked kell eldönteni, hogy melyik gyutáv lenne jobb számodra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!