Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2016-04-27 16:27:12 13465

Holnap legalább nem kell locsolnom!

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-04-27 12:01:20 13464

Most engem is hazakergetett az eső. De azért a babot és a cukkinit elvetettem. :)))

 

Napok kérdése és ezek is virágozni fognak.

 

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2016-04-27 09:47:50 13463

Botor módon tegnap nem telkeztem, m pedig esik. Igaz, nem túlzottan, de azért kellemetlenül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!