Keresés

Részletes keresés

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-04-27 12:01:20 13464

Most engem is hazakergetett az eső. De azért a babot és a cukkinit elvetettem. :)))

 

Napok kérdése és ezek is virágozni fognak.

 

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2016-04-27 09:47:50 13463

Botor módon tegnap nem telkeztem, m pedig esik. Igaz, nem túlzottan, de azért kellemetlenül.

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-04-26 16:00:15 13462

Lassacskán mehetnek az ágyásokba.

ők is éledeznek

hogy jó illat legyen a nappaliban. :)))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!