|
|
|
|
 |
p21-feri-tb2
2016-04-27 12:01:20
|
13464
|
Most engem is hazakergetett az eső. De azért a babot és a cukkinit elvetettem. :)))

Napok kérdése és ezek is virágozni fognak.

|
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2016-04-27 09:47:50
|
13463
|
Botor módon tegnap nem telkeztem, m pedig esik. Igaz, nem túlzottan, de azért kellemetlenül. |
|
Előzmény:
 |
p21-feri-tb2
2016-04-26 16:00:15
|
13462
|
Lassacskán mehetnek az ágyásokba.

ők is éledeznek


hogy jó illat legyen a nappaliban. :)))))))))

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|