Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2016-04-27 20:35:46 6005

A kolléga a lényeget leírta az előző hsz-ben. Én csak annyit mondanék, hogy azon kívül semmi nincs... Ha szerencséje van a tyúknak akkor nem érte sérülés. De tényleg zárd őket külön.

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2016-04-27 10:09:12 6004

Az okos és tapasztalt fórumozók szerint nem szerencsés összeengedni a tyúkokat és a kacsákat. (Más-más betegséget hordozhatnak és ragaszthatnak egymásra.) Persze, ha nagy a kert, a hely, az más tészta. Tavasz van, gyönyörű!

A hozzászólás:
vhajni71 Creative Commons License 2016-04-26 20:56:42 6003

Sziasztok!

Segítsetek kérlek. A gácsérom ma megbúbolt egy tyúkot...leszorította a nyakánál fogva ahogy a tojókkal csinálja .

Ilyenkor most mi van?

Köszi Hajni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!