|
|
|
|
 |
juhosttt
2016-04-27 20:35:46
|
6005
|
A kolléga a lényeget leírta az előző hsz-ben. Én csak annyit mondanék, hogy azon kívül semmi nincs... Ha szerencséje van a tyúknak akkor nem érte sérülés. De tényleg zárd őket külön. |
|
 |
Kacsapacsa44
2016-04-27 10:09:12
|
6004
|
Az okos és tapasztalt fórumozók szerint nem szerencsés összeengedni a tyúkokat és a kacsákat. (Más-más betegséget hordozhatnak és ragaszthatnak egymásra.) Persze, ha nagy a kert, a hely, az más tészta. Tavasz van, gyönyörű! |
|
A hozzászólás:
 |
vhajni71
2016-04-26 20:56:42
|
6003
|
Sziasztok!
Segítsetek kérlek. A gácsérom ma megbúbolt egy tyúkot...leszorította a nyakánál fogva ahogy a tojókkal csinálja .
Ilyenkor most mi van?
Köszi Hajni |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|