|
|
|
|
 |
KozO
2016-04-23 19:09:55
|
39578
|
Mondjuk ha tudom hova jár onnan eltiltani úgyse tudom, viszont legalább tudom merre jár és rendben van. |
|
A hozzászólás:
 |
MortalWombat
2016-04-23 18:32:27
|
39576
|
A lényeget leírtad: ......és késő este jön csak haza.
Nem tudom, van-e értelme annak, hogy tudod, merre jár a macskád.
Amíg hazajön, addig nem is akarom tudni, merre jár.
De ha neked fontos, akkor nyugodtan vedd meg. |
|
Előzmény:
 |
KozO
2016-04-23 17:06:25
|
39575
|
Köszönöm.
Másfél éve van nálunk és egyre terjeszti a körét, minden bizonnyal egyre messzebb merészkedik. Van hogy 8-9 órára is távol van és késő este jön csak haza.
Azért rendeltem egy bluetooth-os nyomkövetőt tudjuk mégis merre jár, ha megjön letesztelem valóban megvan az 50 méteres hatótáv és hogyan működik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|