|
|
|
|
 |
MortalWombat
2016-04-23 18:32:27
|
39576
|
A lényeget leírtad: ......és késő este jön csak haza.
Nem tudom, van-e értelme annak, hogy tudod, merre jár a macskád.
Amíg hazajön, addig nem is akarom tudni, merre jár.
De ha neked fontos, akkor nyugodtan vedd meg. |
|
A hozzászólás:
 |
KozO
2016-04-23 17:06:25
|
39575
|
Köszönöm.
Másfél éve van nálunk és egyre terjeszti a körét, minden bizonnyal egyre messzebb merészkedik. Van hogy 8-9 órára is távol van és késő este jön csak haza.
Azért rendeltem egy bluetooth-os nyomkövetőt tudjuk mégis merre jár, ha megjön letesztelem valóban megvan az 50 méteres hatótáv és hogyan működik. |
|
Előzmény:
 |
MortalWombat
2016-04-17 11:24:36
|
39572
|
Szia!
Szerintem a legegyszerűbb az, ha tudomásul veszed, hogy ez egy MACSKA. (Nagyon szép!)
Nem bírod behatárolni, hogy meddig menjen/mehet. Sajnos nem ismeri a telekhatár fogalmát, de szerintem ha ismerné is, akkor is magasan lesajnálná, mert MACSKA.
Adj neki enni/inni, és nem fog más helyre szokni. És mindig haza fog jönni.
Mondjuk egy ivartalanítás annyit javít a helyzeten, hogy rövidebb időre tűnik el.
De hogy nem marad telken belül, az biztos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|