Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2016-04-23 18:32:27 39576

A lényeget leírtad: ......és késő este jön csak haza.


Nem tudom, van-e értelme annak, hogy tudod, merre jár a macskád.  

Amíg hazajön, addig nem is akarom tudni, merre jár.

 

De ha neked fontos, akkor nyugodtan vedd meg. 

A hozzászólás:
KozO Creative Commons License 2016-04-23 17:06:25 39575

Köszönöm.

Másfél éve van nálunk és egyre terjeszti a körét, minden bizonnyal egyre messzebb merészkedik. Van hogy 8-9 órára is távol van és késő este jön csak haza.

Azért rendeltem egy bluetooth-os nyomkövetőt tudjuk mégis merre jár, ha megjön letesztelem valóban megvan az 50 méteres hatótáv és hogyan működik.

Előzmény:
MortalWombat Creative Commons License 2016-04-17 11:24:36 39572

Szia!

 

Szerintem a legegyszerűbb az, ha tudomásul veszed, hogy ez egy MACSKA. (Nagyon szép!)

Nem bírod behatárolni, hogy meddig menjen/mehet. Sajnos nem ismeri a telekhatár fogalmát, de szerintem ha ismerné is, akkor is magasan lesajnálná, mert MACSKA.

Adj neki enni/inni, és nem fog más helyre szokni. És mindig haza fog jönni.

Mondjuk egy ivartalanítás annyit javít a helyzeten, hogy rövidebb időre tűnik el.  

De hogy nem marad telken belül, az biztos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!