Keresés

Részletes keresés

Gerrii Creative Commons License 2016-04-29 20:08:06 5844

Üdv!

Postagalambbal semmi képen. Inkább nagyobb testű fajtákkal, mint texan, mondain vagy strasszer, king. Ezek nehezebben repülnek. Elvileg kb 2 hét alatt megszokja a helyét. De ha tutira akar menni, akkor várja meg még költenek, és nevelnek fiókákat. És utána tuti nem mennek el a helyükről. :)

 

A hozzászólás:
Preta Creative Commons License 2016-04-22 15:37:53 5843

Erkélyen szeretnék két galambot tartani. Először pávával próbálkoztam. Egy hét után engedtem ki a ketrecből őket. Az egyik azonnal elment a másik egy ideig visszajárkált, a ketrecbe is magától visszament. Általában nem is ment messzire, vagy a szomszéd ablakpárkányokra szálldosott át, agy maradt helyben az erkélyen. Egy idő után azonban az sem tért vissza. Ezt követően 2 posta fiókkal próbálkoztam. Szintén egy hét után engedtem ki a ketrecből őket, de azok azonnal el is mentek és vissza se jöttek.

 

Abban kérnék segítséget, milyen módszerekkel lehetne őket odaszoktatni, milyen fajtával lenne érdemes próbálkoznom?

 

Előre is köszönöm!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!