|
|
|
|
 |
Gerrii
2016-04-29 20:08:06
|
5844
|
Üdv!
Postagalambbal semmi képen. Inkább nagyobb testű fajtákkal, mint texan, mondain vagy strasszer, king. Ezek nehezebben repülnek. Elvileg kb 2 hét alatt megszokja a helyét. De ha tutira akar menni, akkor várja meg még költenek, és nevelnek fiókákat. És utána tuti nem mennek el a helyükről. :)
|
|
A hozzászólás:
 |
Preta
2016-04-22 15:37:53
|
5843
|
Erkélyen szeretnék két galambot tartani. Először pávával próbálkoztam. Egy hét után engedtem ki a ketrecből őket. Az egyik azonnal elment a másik egy ideig visszajárkált, a ketrecbe is magától visszament. Általában nem is ment messzire, vagy a szomszéd ablakpárkányokra szálldosott át, agy maradt helyben az erkélyen. Egy idő után azonban az sem tért vissza. Ezt követően 2 posta fiókkal próbálkoztam. Szintén egy hét után engedtem ki a ketrecből őket, de azok azonnal el is mentek és vissza se jöttek.
Abban kérnék segítséget, milyen módszerekkel lehetne őket odaszoktatni, milyen fajtával lenne érdemes próbálkoznom?
Előre is köszönöm!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|