Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-04-22 12:26:51 15527

Nem is akart nagyon elkavarni a mikrofon síkjától. Így élességem sokszor lett volna,  csak záridővel nem bírtam. Bár itt is látszik, hogy szívtál a zaj miatt rendesen, de még kezelhető mértékben. Trombitás meg leguggolt, odébblépett, felállt. Aztán próbálhattam betekerni.

Előzmény:
Noxin Creative Commons License 2016-04-22 11:34:36 15526

Jenő egy Tamron Adaptall 3,8-4/70-210 végállásában :-)

természetesen kézi élességállítással A7 vázon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!