|
|
|
|
 |
kramoto
2016-05-11 10:11:22
|
6007
|
Van már tojástermelés? |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2016-04-22 11:06:38
|
6002
|
Többször láttam, hogy a gácsér tekergeti a nyakát a tojó körül, de Fehér mindig tovább rebbent. Ma végre petéltek! Igazad volt Gergő, türelmesnek kell lenni, remélem, hamarosan elkezd tojni a szép gyömrői tojó.
|
|
Előzmény:
 |
juhosttt
2016-03-07 15:05:26
|
5993
|
Ne aggódj, össze fog az jönni, még néma kacsa téren elég korán van, hogy tojjanak. Bár az idő elég furcsán viselkedik, de április-május sem késik el. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|