Keresés

Részletes keresés

kramoto Creative Commons License 2016-05-11 10:11:22 6007

Van már tojástermelés?

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2016-04-22 11:06:38 6002

Többször láttam, hogy a gácsér tekergeti a nyakát a tojó körül, de Fehér mindig tovább rebbent. Ma végre petéltek! Igazad volt Gergő, türelmesnek kell lenni, remélem, hamarosan elkezd tojni a szép gyömrői tojó.

 

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2016-03-07 15:05:26 5993

Ne aggódj, össze fog az jönni, még néma kacsa téren elég korán van, hogy tojjanak. Bár az idő elég furcsán viselkedik, de április-május sem késik el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!