|
|
|
|
 |
p21-feri-tb2
2016-04-20 16:01:29
|
13459
|
Meg azt mit kezdene magával az ember... unatkozna. Kell egy kis elfoglaltság. :-))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2016-04-20 14:09:18
|
13458
|
Tegnap is erős szél volt, és levert néhány olyan cserepet, amiben palánták voltak. Úgy döntöttem, nem át, hanem kiültetem őket, boldoguljanak, ahogy tudnak.
Minden évben megfogadom, hogy nem fogok palántázni, mert a piacon sokkal szebbeket kapni, de minden évben elcsábulok. Hogy kedvenc házi prófétámat, Feleki Lászlót idézzem, hiába okos az ember, ha nem hallgat magára. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|