Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Primary92 Creative Commons License 2016-04-20 14:02:52 15509

Kikérem magamnak, mint 90 után született. Előbb fotóztam filmes géppel, mint egyáltalán digitálissal. Szerettem előhívni is őket. Azóta meg már a mostani a 4. full frame gépem.

Előzmény:
Noxin Creative Commons License 2016-04-19 22:52:16 15507

Felnőtt egy generáció akik nem fogtak filmes gépet a kezükbe, 90 után születtek és már 25 évesek :-)
Nem érdekli őket a papa súlyos szettje amikor egy zsebrerakható kompakttal is fotózhatnak. Ha továbblépnek akkor APS-C vázzal folytatják.
És akkor előkerül a papa holmija és a kérdés hogy mivel szorozzak...
Semmivel, rakd fel és használd, az 50-es alapobi pont olyan lesz mint a 18-55 kitobi vége :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!