Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zoltán Dékány Creative Commons License 2016-04-20 12:35:33 15508

Ez a dolgok rendje, ahogy a technika fejlodik.

Elobb-utobb el jon majd az a generacio is, akik soha nem ultek es nem is fognak benzines autoban ulni.

Előzmény:
Noxin Creative Commons License 2016-04-19 22:52:16 15507

Felnőtt egy generáció akik nem fogtak filmes gépet a kezükbe, 90 után születtek és már 25 évesek :-)
Nem érdekli őket a papa súlyos szettje amikor egy zsebrerakható kompakttal is fotózhatnak. Ha továbblépnek akkor APS-C vázzal folytatják.
És akkor előkerül a papa holmija és a kérdés hogy mivel szorozzak...
Semmivel, rakd fel és használd, az 50-es alapobi pont olyan lesz mint a 18-55 kitobi vége :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!