|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Noxin
2016-04-19 22:46:12
|
15506
|
Viszont nem is érdekli a kompakt vásárlókat és a vevők többségét sem :-) Az az érdekes hogy a mai napig egy olyan rendszerhez (24x36) viszonyítunk ami egyre kevésbé értelmezhető az embereknek és a fiataloknak kézzelfogható tapasztalata sincs. Megveszik az APS-C vázat a kitobival, neki az az alapobjektiv, nekünk meg a fényerős fix 50mm körüli. Kicsit a majmos sztori jut eszembe erről, amikor az uj majom elvenné a gyümölcsöt, de a többi megveri mert generációkkal korábban ilyen esetben lelocsolták őket vizzel.
|
|
Előzmény:
 |
Zozzantoz
2016-04-19 22:35:15
|
15504
|
Ezt mondd meg az összes mai gyártónak is, mindenki ff ekvivalenst ad meg. Van is értelme pl. A kompaktoknál, gondolom az neked sem mond sokat hogy 2.1-12.4 van az optikára írva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|