Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2016-04-19 22:46:12 15506

Viszont nem is érdekli a kompakt vásárlókat és a vevők többségét sem :-)
Az az érdekes hogy a mai napig egy olyan rendszerhez (24x36) viszonyítunk ami egyre kevésbé értelmezhető az embereknek és a fiataloknak kézzelfogható tapasztalata sincs.
Megveszik az APS-C vázat a kitobival, neki az az alapobjektiv, nekünk meg a fényerős fix 50mm körüli.
Kicsit a majmos sztori jut eszembe erről, amikor az uj majom elvenné a gyümölcsöt, de a többi megveri mert generációkkal korábban ilyen esetben lelocsolták őket vizzel.

 

Előzmény:
Zozzantoz Creative Commons License 2016-04-19 22:35:15 15504

Ezt mondd meg az összes mai gyártónak is, mindenki ff ekvivalenst ad meg. Van is értelme pl. A kompaktoknál, gondolom az neked sem mond sokat hogy 2.1-12.4 van az optikára írva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!