Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2016-04-19 20:57:13 15501

Na most akkor ne menjünk bele kinek mekkora szobája, mert kiderül, hogy az 50mm (-hez tartozó látószög ff-en) mindenkinek más! :)

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-04-19 15:33:53 15495

Nem árt, ha tud mihez viszonyítani, hogy otthon az 50mmen éppen  csak befér a szobába és FFnél azért más a képkivágás, valamint jobban tud  háttérrel operálni, ha mondjuk szabadtéren  sem kell olyan messze menni, mint a kisebb érzékelős vasakkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!