Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2016-04-18 15:54:08 15478

Értelek. Találtam valami ruszki oldalt, ott vesézgetik. Nagyon szimpatikus a J6. Pentax masinán talán nem lehet simán feltekerni a tükörház miatt, de ez nem zavarna, NEX-re tenném. Azt hiszem, jövő hónapban berendelek egyet, és igazából az újabb, "2"-es verziót lenne érdemes. 

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2016-04-18 14:16:25 15477

Az, hogy mindkettő sonnar építés, még nem biztos, hogy azonos jellemzőket hordoz mindkettő.

A Sonnar élesebb, másban a Jupiter jobb a képek alapján.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!