Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cdl1 Creative Commons License 2016-04-17 20:30:58 102033

Apsc-re a Sigmát, FF-re a 135-öt venném.

Előzmény:
roland556 Creative Commons License 2016-04-17 19:26:53 102032

Sziasztok !

 

Szeretném kikérni a véleményeteket, objektív vásárlás előtt állok.

 

Két típust néztem ki:

 

Sigma 85/1.4

Canon 135 L

 

 

Az optikákat a következőkre szeretném használni: rendezvény/portré/esküvő

 

Nem tudom eldönteni melyik az alkalmasabb a dologra.

 

Köszönöm a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!