Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-04-17 14:54:03 24257

Egyelőre nem tudni mi okozza a hátsó lábak bénulását, de mindent megtesznek érte, hogy meggyógyuljon.

 

 

 

Belinda Edding Creative Commons License 2016-04-16 17:28:33 24256

Itt egy video Szuszyról és egy kis info, hátha valakit érdekel, hogy mi van vele.

 

https://www.facebook.com/allatvedorseg/videos/vb.129785587033994/1173250766020799/

 

"Szuszyt egy tenyésztőtől mentettük, kardiovaszkuláris eredetű problémája van, de sem a gerincfestés sem a szívultrahang nem mutatott olyan mértékű elváltozást, ami ezt az állapotot előidézhette volna és a bénulást okozhatja. Neurológiai és kardiológiai konzílium után fizikoterápiát javasoltak a szakemberek és a kezelés mellett a befogadója minden nap tornáztatja, ennek is köszönhető az, hogy mára már ennyire képes használni a hátsó lábait.

Ha támogatnád Szuszy kezeléseit itt megteheted:

Országos Állatvédőrség Alapítvány
BUDAPEST BANK 10100826 – 07126100 – 02003004
Nemzetközi IBAN számlaszám: HU36-10100826-07126100-02003004
SWIFT BUDAHUHB Budapest Bank Zrt. 1138 Bp. Váci út 193
Közleménybe: Szuszy
Paypal: animalprotectionguard@gmail.com

Köszönjük!"

Nem tudom, hogy mitől és mióta van ilyen rémes állapotban, de szívből örülök, hogy egy kicsit már jobban van. Nem tudom azt sem, hogy mi lesz a további sorsa, visszakerül-e végül a gazdájához vagy sem.

Remélem teljesen talpra áll!

Egyszer hónapokig kezeltem, tornáztattam egy hasonló tüneteket mutató kutyát, szép lassan helyrejött ő is. Nála se lehetett megmondani, hogy mi okozta a hátsó végtagi bénulást. Ölben hoztam el, mert járni sem tudott. Alomba is úgy kellett beletenni, szegénykém csak a két mellső lábán tudta vonszolni magát. Mire örökbe fogadható állapotba került annyira megszerettem és összeszoktunk, hogy bár fizikailag már teljesen jól volt, de nem akartunk elválni egymástól... Ezért még vagy tíz évet maradt nálam :-)

 

Remélem Szuszy és a többi cica sorsa is az igényeiknek megfelelően rendeződik majd!

 

 

A hozzászólás:
Belinda Edding Creative Commons License 2016-04-16 10:56:57 24255

Egy hét múlva lejár a 30 nap... Kíváncsi vagyok az újabb ellenőrzés rendben talál-e mindent?

 

Szuszynak kimutatott valamit a gerincfestéses vizsgálat, tudja valaki?

Mi lett vele?

Előzmény:
banda-vezér Creative Commons License 2016-04-06 16:38:15 24253

 

Remélem akinek voltak kétségei, hogy miért kellett a topszaporítótól elhozni macskákat, azok most ezt elolvasva megértik:

https://www.facebook.com/allatvedorseg/photos/a.222037491142136.66091.129785587033994/1168529106492965/?type=3&comment_id=1168552903157252&notif_t=photo_reply&notif_id=1459952894133237

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!