Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2016-04-15 10:59:20 7564

Ok, köszi

70-200-at használok

Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2016-04-15 09:18:15 7563

Napellenzot leveszed (ha rajta van) es atdugod a halo lyukon. Sokszor csinaltuk ezt kezin. :)  Kezire szinten a 70-200-at tudnam ajanlani. Azzal kelloen kozel tudsz 'menni'.  Tovabba az a gond a legutolso keppel, hogy az alany szeme nem latszodik. A szem a lelek tukre szoktak mondani, de szem nelkul szemelytelen egy felvetel. Nem sokban kulonbozik egy olyan rendorsegi fototol ahol kitakarjak fekete csikkal az alany szemet. Szoval olyanokat valogass be ahol jobban latszodik a szem. Persze ha szemuveget visel, akkor tokeletes ugysem lesz, de akkor se a feje vagy mas testresze ne takarja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!