Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2016-04-15 07:47:51 7562

LR-t használok, próbálgattam is különböző vágásokat, de valahogy egyik se tetszett.

Lehet többet kellene szoktatni a szemem a nem megszokott arányokhoz.

Próbálkozom :-)

Köszi

Előzmény:
Sasi82 Creative Commons License 2016-04-14 19:30:42 7560

Én is azt tudom javasolni, hogy sokkal bátrabban vágjál.

Az sosem baj, ha nagyon szűk, legalább a sok egyéb figyelmet elvonó dolog kikerül belőle.

Arányosított vágást is be tudsz állítani PS-ben és LR-ben is.

 

Az is nagyon jó ötlet volt, hogy a kapu mögül próbálj meg fotózni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!