Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kttomi Creative Commons License 2016-04-15 06:22:55 15464

Nyilván változnak a firmware-ek. Nekem van egy programozható, ami anno még 10D-n is ment. Ha gondolod, előbányászom...

Előzmény:
megabass29 Creative Commons License 2016-04-14 18:21:29 15460

Sziasztok, Van egy Canon 30D gépem és rendeltem programozható chipes adaptert DC632 M42 -> EOS külföldről. 
http://www.ebay.com.au/…/EMF-AF-Confirm-Adapt…/311456305898…
A blende értékét tudom állítani, viszont a nem akar belépni a programozási üzemmódba. Próbáltam már többféle záridővel, illetve a 1/3 step be van állítva F/64-shutter + F/57- shutter + F/64 kombinációkat elkattintottam, de F1,4 alá nem tudok menni. Azt írja a programozási útmutató (találtam többféle verziót de ebben megegyeznek) akkor sikerült beállítani a programozási módot, ha sikerül F1-es értéke állítani. Az eladótól azt az infót kaptam keressek a google segítségével. Valakinek van valami ötlete, tippe mit próbáljak ki. Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!