Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2016-04-14 21:00:15 39570

Mit tegyek, hogy amikor kiengedem, ne menjen el?

Szerintem, ha nem nagyon hasas, akkor egy-két napig engedd be a házba, és ne is engedd ki. Ott adj neki kaját/vizet+legyen WC-je. (Ez a nyúlketrec nem egy állatbarát megoldás.) Megszokja a házat, az embereket. Aztán nyáron meg se fogod találni, mert egyfolytában kint lesz, csak kajálni fog hazajárni.

A macska helyhez ragaszkodik, nem személyhez.

Ha egy helyen van kaja/pia/kényelmes fekhely, akkor ahhoz ragaszkodik.

Mondjuk egy picit zavarja az a balek, aki ezt biztosítja neki, na de napi 2x5 perc dörgölözésért full all inclusive ellátás - nem rossz business.

 

A hozzászólás:
Katona Pista Creative Commons License 2016-04-14 20:40:22 39569

Tanyán élünk s kaptunk egy hasas macskát. Szükség is van rá. Bezártam a nyúlketrecbe, adok neki enni inni. Mit tegyek, hogy amikor kiengedem, ne menjen el? Vagy hogyan járjak el?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!