Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sasi82 Creative Commons License 2016-04-12 23:37:34 7554

Szerintem a környékeden, biztos találsz egy focipályát, ahol esetleg kis srácok játszanak. (Amíg nem melegednek a tavak :D)

Rajtuk keresztül gyakorolva, el tudod sajátítani a technikákat.

Vagy egyéb sporteseményekre kimész, ami a közeledben van.

A lényeg a gyakorlás, és megfogadni az öregek tanácsát (aki nem én vagyok :D)

 

Előzmény:
Decorland Creative Commons License 2016-04-12 20:08:39 7553

Koszonom az eddigi tanacsokat..igyekszem ez iranyba fejlodni..

Beszereztem a 70-200 -ast csak meg a szezon nem indult el /meg faznak a tavon :)

 

ui: elnezest mindenkitol, de nincs ekezet a klaviaturan /uk/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!