Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sasi82 Creative Commons License 2016-04-11 22:18:50 7551

Milyen beállításokkal fotóztál?

Teléd is van esetleg?

Előzmény:
Decorland Creative Commons License 2016-04-10 23:03:30 7547

Sziasztok! Jo a csoport 2008-tol vegigolvastam,sok hasznos infoval lettem gazdagabb.. A sport fotozas erdekel engem is..jelenleg jetskit tudok fotozni ,gyakorolni..hatalmas tortenesek ugyan nincsenek a tavon de nezzetek ra erre a ket kepre aztan soroljatok a hibakat..koszi!

7D Mk II a 24-70mm 2.8 II vel..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!