Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sasi82 Creative Commons License 2016-04-11 22:17:42 7550

Ugyan ezeket írtam volna én is.

Sőt, ha elég gyorsak, akár svenkelni is megpróbálnám :)

Előzmény:
323d Creative Commons License 2016-04-11 20:10:45 7549

Helló!

Majd jönnek a profik és mondjáka a tutit. Amit én látok, tágabb rekesz, kissebb mélységélesség, hosszabb záridő. A mozgás előtt több tér mint mögötte.

Üdv.: 323d

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!