Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Róka69 Creative Commons License 2016-04-11 16:06:52 102029

Tudja a fókuszt, de csodát ne várj tőle, nekem volt igaz Canonhoz, de a Sigma az új sokkal jobb!! - http://www.220volt.hu/Sigma+18-200mm+f+3.5-6.3+DC+OS+HSM+II+Nikon+hasznalt - és az új:http://www.digitcam.hu/Zoom-alap-objektiv/Sigma-18-200mm-3EV-f-3-5-6-3-C-DC-OS-HSM-MACRO-Nikon-26453-p26453.html?ak=1

Előzmény:
KorfuBoy Creative Commons License 2016-04-11 15:42:59 102028

Sziasztok!

 

Teljesen amatőr vagyok, most szeretném megvenni első tükörreflexes gépemet, amihez szívesen fogadom a kedves hozzáértők véleményét, illetve lenne egy obis kérdésem. A Nikon D3300-as vázat néztem ki és hozzá az alábbi objektívet:

 

Tamron Nikon 18-200/F3.5-6.3 AF XR Di-II LD ASP (IF) Macro objektív

 

A kérdésem, hogy ez tudja a motoros autofókuszt, vagy csak manuálisan lehet élességet állítani? Ez a tartomány (18-200) elég egy kezdő fotósnak? Úgy értem, ezzel már lehet szép közeli és távoli képeket is lőni?

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!