Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bubinko Creative Commons License 2016-04-10 10:54:51 7545

A 6D-m már nincs meg viszont ott sem használtam ISO 1600-nál többet. Akkoriba amikor még 6D-vel fotóztam, akkor a mérkőzések nappal voltak.

Előzmény:
szl1973 Creative Commons License 2016-04-09 14:30:24 7540

Igen, ahogy nézem a 7D Mk II nagy rákfenéje továbbra is az ISO kérdés. Itt van egy példa 8000 ISO-ra 1DX-el. Egy 6D-s hasonlóan magas ISO-ra is kíváncsi lennék, ha van esetleg Bubinko topictársnak. (5D Mk3 hasonlóan jó ilyen magas értékeken, de 6D nem volt a kezemben, ezért vagyok kíváncsi.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!