Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2016-04-10 09:49:19 7544

Szia!

Focinál csak a középsőt. Rallyn szoktam használni többet is. Amikor még D7100-as nikonom volt ott swenknél az összesez használtam nagyon jó eredménnyel. Ennél a gépnél ezt még nem sikerült megtalánom. Röplbdán használtam már az alsó fókuszpontotis, azt tettem  a hálóra és jó volt.

Üdv.: 323d

Előzmény:
Sasi82 Creative Commons License 2016-04-09 22:59:38 7542

Ti melyik fókuszpontot használjátok a sporthoz?

Vagyis általában mihez mennyit? :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!