Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2016-04-07 21:19:27 5739

Köszi.Sajnos kevés időm van a fotózgatásra mostanában,(bár egyik reggel meló előtt észrevettem ezt egy virágon ,még eléggé be volt lassulva de azért szipókázta a virágot :)

 

Előzmény:
raczno Creative Commons License 2016-04-01 20:38:54 5737

köszi, zajlik-zajlik, és végre sikerült a gépet is kézbe venni...

jó lett a virágod, főleg a szomszédban ff-ben...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!