Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szl1973 Creative Commons License 2016-04-07 18:51:19 7538

Ha fej vagy mellkas körül van a labda, akkor én vágni szoktam, mert az ilyen jeleneteknél az arcok fontosak, a derék alatti képrészlet pedig csak elveszi a lényeget. 

Előzmény:
Sasi82 Creative Commons License 2016-04-07 09:13:04 7534

Biztos velem van a baj, de az ennyire megvágott vagy közeli fotókból max 10-ből 1.

Állandóan le vágva szinte mindene, nálam annyira nem jön be.

Persze ez csak az én véleményem :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!