Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2016-04-06 20:22:05 7531

Nos amennyire én tudom a sima 70-200 a legrégebbi fejlesztés, ennek megfelelő optikai tulajdonságokkal. Az IS már egy ujabb fejlesztés, tehát nem csak a stabi, henem a lencsék is másak. A legújabb IS II már egy egészen más lencse.  Az IS-t csak ezért gondoltam.

Üdv.: 323d

Előzmény:
Sasi82 Creative Commons License 2016-04-06 09:15:09 7528

Mivel a focinál nincs jelentősége az IS-nek, szerintem nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!