Keresés

Részletes keresés

astreno Creative Commons License 2016-04-07 08:57:05 740

Szia!

 

Én tudok Neked mutatni a7 vázat. Van m42-es adapterem is hozzá, úgyhogy kipróbálhatod a saját objektíveiddel is. AF-es obim viszont nincs. Írj privátban, ha már Pesten vagy!

Törölt nick Creative Commons License 2016-04-06 23:36:21 732

Akkor egy kis A7II vs XT-1 adok kapok, mivel láttam a Fuji fórumban, hogy az XT-1 a másik jelölt.

 

 

(Kész válasz nincs, és mindkét kamera qrvajó...)

Noxin Creative Commons License 2016-04-06 13:47:36 721

Nem hinném hogy nagyot hibáznál hacsak nem túl nagy a kezed :-)

Egyébként méretre megegyezik a 80-as évek filmes gépeivel, ha volt Minolta XD vagy XG a kezedben akkor ismerős lesz az érzés.

Nekem sima 7 van képstabi nélkül és csak adapteres manuális obikat használok. Persze kell egy átmeneti időszak amig az ember kényelmesen beállit mindent magának.

Sajnos én Óbudán vagyok.

A hozzászólás:
peter89x Creative Commons License 2016-04-06 13:36:17 720

Sziasztok!

 

Jelenleg a következő fényképezőgépem kiválasztásának folyamatánál tartok (mostmár megvan az anyagi háttér, már csak el kéne dönteni, hogy mivel "lepjem meg" magam; elég sok gép játszik jelenleg a lehetőségek között), és az a7 is a listámon szerepel. 

Sajnos itt, Békéscsaba környékén senkit sem ismerek akinek ilyen gépe lenne, viszont hétfőtől -a hétvégéket leszámítva- két hétig Budapesten leszek; és ha valaki partner lenne abban, hogy egy megfogdosás és pár kattintás erejéig a rendelkezésemre bocsássa a gépét, piszok hálás lennék. Előre láthatólag a Keleti pu. környékén fogok tudni mozogni, elsősorban a Víg utca környékén.

Van Közöttetek olyan, aki a segítségemre tudna lenni a következő döntésem meghozásában? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!