Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bubinko Creative Commons License 2016-04-05 19:50:25 7523

Nagyon hasonló utat járok :)

6D-vel kezdtem aztán lett(ek) a 7DMII(k). Tiszta elején 70-200 f4 aztán lecseréltem 70-200 f2.8 -ra és pár hónapja bővültem egy fix 300 f2.8-al.

A 300 f2.8-at már végre szeretném kipróbálni valami olyan meccsen, ami nappal van jó fényviszonyok mellett, mert idáig még csak műfény, köd, erősen borongós idő jutott ki.

Előzmény:
Sasi82 Creative Commons License 2016-04-05 17:03:33 7522

Nem titok :)

Régebben egy 60D+200 2.8 II -al fotózgattam, most váltottam egy 7D Mark II-re és az obik Canon 70-200 2.8 és a fix 200 között szoktam variálni.

Általában 2.8 - 4 közötti blendével.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!