|
|
|
|
 |
histván
2016-04-08 16:26:41
|
2912
|
Az ITunes a gond szerintem,meg sem jelenik,se megnyitás,se kilépés nem megy a Macen.Van ötleted?Úgy hiszem a szoftverfrissítések óta van így. |
|
 |
histván
2016-04-05 23:00:30
|
2911
|
Megpróbálom még a többi 2 USB cuccot nélkülözve.A nem töltés kevésbé zavar,mint hogy nem tudok a Padre tolni semmit.
Még az ITunes zavarára gondolok,ott mindig megjelent plussz eszközként akár a phone akár a pad - most nem. |
|
 |
histván
2016-04-05 22:54:40
|
2910
|
Eredeti kábel,iMac előző generáció,3 éves tehát szerintem tuti ok.A kevés nafta lehet a magyarázat? |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2016-04-05 06:56:21
|
2909
|
A kábel eredeti? Rossz vagy rosszminőségű utángyártott kábel simán okozhat ilyen gondot...
Másik lehetőség, hogy nem elég neki az áram, amit a Mac-ed USB-je kiad (bár ilenkor nem villogni szokott, hanem kiírja, hogy nincs töltés, és azért lehet még szinkronizálni). Az iPad-nek elég sok nafta kell a töltéshez. Milyen Mac, mikori?
|
|
Előzmény:
 |
histván
2016-04-05 06:27:52
|
2908
|
IPad Air2,Mac-re csatlakoztatáskor a töltéskijelző villog,bimbamol.Tölteni is csak hálózatról tudom.Az asztalin nem jelenik meg,mikor szinkronizálnám.
Egyéb funkciókat a paden simán használom,van ötletetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|