Keresés

Részletes keresés

histván Creative Commons License 2016-04-08 16:26:41 2912

Az ITunes a gond szerintem,meg sem jelenik,se megnyitás,se kilépés nem megy a Macen.Van ötleted?Úgy hiszem a szoftverfrissítések óta van így.

histván Creative Commons License 2016-04-05 23:00:30 2911

Megpróbálom még a többi 2 USB cuccot nélkülözve.A nem töltés kevésbé zavar,mint hogy nem tudok a Padre tolni semmit.

Még az ITunes zavarára gondolok,ott mindig megjelent plussz eszközként akár a phone akár a pad - most nem.

histván Creative Commons License 2016-04-05 22:54:40 2910

Eredeti kábel,iMac előző generáció,3 éves tehát szerintem tuti ok.A kevés nafta lehet a magyarázat?

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2016-04-05 06:56:21 2909

A kábel eredeti? Rossz vagy rosszminőségű utángyártott kábel simán okozhat ilyen gondot...

Másik lehetőség, hogy nem elég neki az áram, amit a Mac-ed USB-je kiad (bár ilenkor nem villogni szokott, hanem kiírja, hogy nincs töltés, és azért lehet még szinkronizálni). Az iPad-nek elég sok nafta kell a töltéshez. Milyen Mac, mikori?

 

Előzmény:
histván Creative Commons License 2016-04-05 06:27:52 2908

IPad Air2,Mac-re csatlakoztatáskor a töltéskijelző villog,bimbamol.Tölteni is csak hálózatról tudom.Az asztalin nem jelenik meg,mikor szinkronizálnám.

Egyéb funkciókat a paden simán használom,van ötletetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!