Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2016-04-05 06:56:21 2909

A kábel eredeti? Rossz vagy rosszminőségű utángyártott kábel simán okozhat ilyen gondot...

Másik lehetőség, hogy nem elég neki az áram, amit a Mac-ed USB-je kiad (bár ilenkor nem villogni szokott, hanem kiírja, hogy nincs töltés, és azért lehet még szinkronizálni). Az iPad-nek elég sok nafta kell a töltéshez. Milyen Mac, mikori?

 

A hozzászólás:
histván Creative Commons License 2016-04-05 06:27:52 2908

IPad Air2,Mac-re csatlakoztatáskor a töltéskijelző villog,bimbamol.Tölteni is csak hálózatról tudom.Az asztalin nem jelenik meg,mikor szinkronizálnám.

Egyéb funkciókat a paden simán használom,van ötletetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!