|
|
|
|
 |
Aszpirin
2016-04-05 06:56:21
|
2909
|
A kábel eredeti? Rossz vagy rosszminőségű utángyártott kábel simán okozhat ilyen gondot...
Másik lehetőség, hogy nem elég neki az áram, amit a Mac-ed USB-je kiad (bár ilenkor nem villogni szokott, hanem kiírja, hogy nincs töltés, és azért lehet még szinkronizálni). Az iPad-nek elég sok nafta kell a töltéshez. Milyen Mac, mikori?
|
|
A hozzászólás:
 |
histván
2016-04-05 06:27:52
|
2908
|
IPad Air2,Mac-re csatlakoztatáskor a töltéskijelző villog,bimbamol.Tölteni is csak hálózatról tudom.Az asztalin nem jelenik meg,mikor szinkronizálnám.
Egyéb funkciókat a paden simán használom,van ötletetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|