|
|
|
|
 |
Phiby22
2016-04-05 08:26:34
|
24252
|
:D:D:D nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! |
|
A hozzászólás:
 |
banda-vezér
2016-04-05 01:30:55
|
24251
|
Nekünk ilyen volt az első séta:
https://www.youtube.com/watch?v=hUO-_ofQfbU
Aztán fél óra hiszti énnemsétálokakkorsem után elkezdték felfedezni a kertet, és ilyen aranyosak voltak:

Húzd szorosra a hámot, és olyan helyen sátáltasd, ha mégis meglép nem veszik el, nincsenek kocsik.
Én a kertben sétáltatom őket így.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|