Keresés

Részletes keresés

Phiby22 Creative Commons License 2016-04-05 08:26:34 24252

:D:D:D nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! 

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2016-04-05 01:30:55 24251

Nekünk ilyen volt az első séta:

https://www.youtube.com/watch?v=hUO-_ofQfbU

 

 

Aztán fél óra hiszti énnemsétálokakkorsem után elkezdték felfedezni a kertet, és ilyen aranyosak voltak:

 

 

Húzd szorosra a hámot, és olyan helyen sátáltasd, ha mégis meglép nem veszik el, nincsenek kocsik.

Én a kertben sétáltatom őket így.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!