Keresés

Részletes keresés

Phiby22 Creative Commons License 2016-04-04 20:51:04 24247

Jajj neee! Nem mondod? Ettől is nagyon félek, én még az erkélyre sem merem kiengedni őt mert féltem :D

A hozzászólás:
Lora1213 Creative Commons License 2016-04-04 20:28:17 24246

Valamit elszúrtam a póráz ráadásánál.  1 percen belül kibújt belőle.

Előzmény:
Phiby22 Creative Commons License 2016-04-04 19:10:58 24245

Sziasztok! 

Most 4hónapos a kis MC-om ugye benti cica, de néha nagyon kivinném a szabadba pórázon.. 

Mar tobbszor ráraktam itt bent a lakasban, bar eleg nehez rárakni mert folyton játszik vele, de már egeszen kezdi megszokni, sokkal jobban elviseli mint az elején aminek nagyon orulok:) 

Viszont valamiert annyira tartok attól hogy hogy fog viselkedni ha kiviszem, légyszi irjatok nekem a cicátok és a póraz elso kinti élményéről!:)

 

köszönöm előre is!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!