|
|
|
|
 |
Phiby22
2016-04-04 20:51:04
|
24247
|
Jajj neee! Nem mondod? Ettől is nagyon félek, én még az erkélyre sem merem kiengedni őt mert féltem :D |
|
A hozzászólás:
 |
Lora1213
2016-04-04 20:28:17
|
24246
|
Valamit elszúrtam a póráz ráadásánál. 1 percen belül kibújt belőle. |
|
Előzmény:
 |
Phiby22
2016-04-04 19:10:58
|
24245
|
Sziasztok!
Most 4hónapos a kis MC-om ugye benti cica, de néha nagyon kivinném a szabadba pórázon..
Mar tobbszor ráraktam itt bent a lakasban, bar eleg nehez rárakni mert folyton játszik vele, de már egeszen kezdi megszokni, sokkal jobban elviseli mint az elején aminek nagyon orulok:)
Viszont valamiert annyira tartok attól hogy hogy fog viselkedni ha kiviszem, légyszi irjatok nekem a cicátok és a póraz elso kinti élményéről!:)
köszönöm előre is!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|