|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Szomori Tamás
2016-04-04 09:23:01
|
102025
|
Van egy jó ajánlatom erre a Minolta AF 100-300-ra. Nem szoktak ezek korlátlan mennyiségben lenni főleg ilyen áron, sokat gondolkozni nem tudok rajta mert hamar elviszik. Azt szeretném hogy éles legyen és a tele végén is használható maradjon. |
|
Előzmény:
 |
rumos14
2016-04-04 09:06:56
|
102024
|
nem éri meg, és nemcsak az ár, de legalább annyira a súly miatt sem.
100-300-ból érdemes az APO verziót venni, bár kicsit drágább, ill. egy másik lehetőség a 75-300 "New" (dyxum-on megtalálod), lényegében u.azt tudja mint a Big Beercan.
emlékeim szerint mindegyiknél élesebb a Sony/Tamron 55-200, ha elég a 200-as vég, én azt választanám. ha kicsit bővül a keret, jó választás a Sony SAM 55-300, még felette a Tamron 70-300 USD motoros, de az már megint Big Beercan közeli méret és súly.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|