|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-04-03 16:47:07
|
13449
|
Közbevágott Pató Pál úr: Ej, ráérünk arra még! |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2016-04-03 09:34:37
|
13447
|
Jöhet a tél e cudar világra...
Érezd magad általam megdícsérve, nagyon tudom díjazni az előrelátó embereket.
A halogatók, (akik lenézik és kinevetik az előrelátókat) akik mindent az utolsó pillanatban próbálnak meg elintézni, és ha nem sikerül, akkor vérig sértődnek, minden és mindenki hibás, csak ők nem. No az ilyenek kifejezetten idegesítenek, legszívesebben lepofoznám őket. |
|
Előzmény:
 |
p21-feri-tb2
2016-04-02 20:36:26
|
13444
|
A művezető úr le ellenőrizte a mai tevékenységet.

és átvette a munkát. :-))))))))))))))))

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|