Keresés

Részletes keresés

Eri11 Creative Commons License 2016-04-01 22:52:10 2906

Murphy törvénye szerint „ami elromolhat, az el is romlik”. Egyetértek veled ! A következő telefonom iPhone lesz !

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2016-04-01 20:47:08 2905

Tudom, ez most számodra nem vigasz, és nem is tisztem védeni az Apple-t, főleg, hogy én is csalódtam benne a legutóbbi szoftverfrissítés körüli mizéria miatt; de az Apple cuccokra tényleg nem jellemző a hardveres jellegű gond, nagyon ritka, talán ritkább is mint a Samsungnál. Ez persze sajnos nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem létezik esetleges gyártási hiba (mint ahogy egyetlen márkánál sem jelenti azt). Ha jól bántál vele (nem kapott vizet vagy ütést), akkor sajnos beletrafáltál egy igen ritka gyártási hibába, amit garanciálisan javítani (vagy cserélni) fognak.

(megjegyezném még, hogy nekem eddig elég sok Apple cuccom volt már eddig: iMac, Time Capsule, iPod Touch, két iPod Shuffle, három iPad, két iPhone, két AppleTV, ezek nagy része ma is megvan, de soha nem volt "szerencsém" hardveres gonddal találkozni. Le is kopogom gyorsan...) 

Előzmény:
Eri11 Creative Commons License 2016-04-01 19:58:03 2904

Köszi a választ , igen garanciális, de most csalódtam az Apple-ban, a samsung készülékeimmel sosem volt gond !

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!