Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
raczno Creative Commons License 2016-04-01 20:41:39 5738

igen, nekem is ez tűnt fel..., a haverjai terpeszkedtek, de ő, amikor kicsit odébb tessékeltem, hogy elfogadhatóbb pozícióban legyen,

mindig így pihent meg..., kár, hogy nehezen viselte a képébe nyomott obit :-(

Előzmény:
oblomovka Creative Commons License 2016-04-01 14:33:34 5735

az a pók de érdekes pofa, mintha keresztbe tett karokkal azt mondaná, hogy "na én aztán nem" :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!