|
|
|
|
 |
Aszpirin
2016-04-01 20:47:08
|
2905
|
Tudom, ez most számodra nem vigasz, és nem is tisztem védeni az Apple-t, főleg, hogy én is csalódtam benne a legutóbbi szoftverfrissítés körüli mizéria miatt; de az Apple cuccokra tényleg nem jellemző a hardveres jellegű gond, nagyon ritka, talán ritkább is mint a Samsungnál. Ez persze sajnos nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem létezik esetleges gyártási hiba (mint ahogy egyetlen márkánál sem jelenti azt). Ha jól bántál vele (nem kapott vizet vagy ütést), akkor sajnos beletrafáltál egy igen ritka gyártási hibába, amit garanciálisan javítani (vagy cserélni) fognak.
(megjegyezném még, hogy nekem eddig elég sok Apple cuccom volt már eddig: iMac, Time Capsule, iPod Touch, két iPod Shuffle, három iPad, két iPhone, két AppleTV, ezek nagy része ma is megvan, de soha nem volt "szerencsém" hardveres gonddal találkozni. Le is kopogom gyorsan...) |
|
A hozzászólás:
 |
Eri11
2016-04-01 19:58:03
|
2904
|
Köszi a választ , igen garanciális, de most csalódtam az Apple-ban, a samsung készülékeimmel sosem volt gond !
|
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2016-04-01 19:43:47
|
2902
|
Kijelzőhiba így a leírás alapján. Mindenképpen márkaszerviz. Ha három hónapja van meg, akkor gondolom garanciális...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|