Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2016-04-01 19:43:47 2902

Kijelzőhiba így a leírás alapján. Mindenképpen márkaszerviz. Ha három hónapja van meg, akkor gondolom garanciális...

 

A hozzászólás:
Eri11 Creative Commons License 2016-04-01 19:33:59 2901

Sziasztok !

 

Tudna segíteni valaki ?

 

iPad mini 4 használata közben függőleges szürke csíkok jelentek meg a kijelzőn , az alsó szélén pedig egy vörös színű folt, ami ki be kapcsolásra sem tűnik el. Három hónapja van meg a táblagépem . Szerintetek vihetem a szervizbe ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!