|
|
|
|
 |
Aszpirin
2016-04-01 19:43:47
|
2902
|
Kijelzőhiba így a leírás alapján. Mindenképpen márkaszerviz. Ha három hónapja van meg, akkor gondolom garanciális...
|
|
A hozzászólás:
 |
Eri11
2016-04-01 19:33:59
|
2901
|
Sziasztok !
Tudna segíteni valaki ?
iPad mini 4 használata közben függőleges szürke csíkok jelentek meg a kijelzőn , az alsó szélén pedig egy vörös színű folt, ami ki be kapcsolásra sem tűnik el. Három hónapja van meg a táblagépem . Szerintetek vihetem a szervizbe ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|