Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sasi82 Creative Commons License 2016-03-31 19:13:17 7509

Szívesen vesszük :)

Én 60D-el fotóztam, de most már szerencsére én is 7DII-el kattintgatok :)

Előzmény:
Bubinko Creative Commons License 2016-03-31 14:50:42 7508

Én is sportot fotózom és legfőképp szintén futballt. Azelőtt 6D-vel fotóztam, most 7DMII-vel. Sokkal jobban szeretem, sokkal gyorsabb, sokkal jobb. Ha van rá igény rakhatok fel képeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!