Keresés

Részletes keresés

pater68 Creative Commons License 2016-03-30 07:14:45 15449

Pszt... Napellenző? :)))))

A hozzászólás:
TGaborZ Creative Commons License 2016-03-30 00:01:15 15448

Amit én vettem azon nincs ilyen kapcsoló.

 

Viszont olyan becsillanást képes produkálni, lemenő napnál hogy nem tudom, hogy nevessek, vagy sírjak!? Olyan, mintha tükröződő üveg mögül fotóztam volna... :)))) Szóval elkönyveltem, hogy ez nem erre való.

 

Fény szegény környezetben kissé lágy nyitott blendén, de még mindig jobbnak tűnik, mint egy f4-es obi magas ISO-val. Jól jön a Pentax rázkódáscsökkentése is ilyenkor! 

 

Még nem tudom, hogy megszeretem-e a példányomat... :)

Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2016-03-26 06:47:29 15436

Fura, de nem. Ilyen is volt:

A képek innen vannak:

http://forum.mflenses.com/complete-list-of-helios-lenses-getting-closer-t26100,start,50.html

 

Találtam itthon egy ilyet a Helios bandában. Mindenhol a sima változatról írnak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!