|
|
|
|
 |
pater68
2016-03-30 07:14:45
|
15449
|
Pszt... Napellenző? :))))) |
|
A hozzászólás:
 |
TGaborZ
2016-03-30 00:01:15
|
15448
|
Amit én vettem azon nincs ilyen kapcsoló.
Viszont olyan becsillanást képes produkálni, lemenő napnál hogy nem tudom, hogy nevessek, vagy sírjak!? Olyan, mintha tükröződő üveg mögül fotóztam volna... :)))) Szóval elkönyveltem, hogy ez nem erre való.
Fény szegény környezetben kissé lágy nyitott blendén, de még mindig jobbnak tűnik, mint egy f4-es obi magas ISO-val. Jól jön a Pentax rázkódáscsökkentése is ilyenkor!
Még nem tudom, hogy megszeretem-e a példányomat... :) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|