Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2016-04-01 19:45:31 2903

Megjött az iOS 9.3.1, javítja a link-mizériát. Frissítettem rá, nálam most minden rendben.

A hozzászólás:
tec1 Creative Commons License 2016-03-28 10:13:27 2900

Kikapcsoltam a Javascriptet ahogy az általad linkelt oldalon írják. Az eredmény ugyanaz mint korábban. Nem vagyok hozzáértő, de valószínűleg nem a Safarival (csak) baj mert a kínomban feltelepített chrome is csak új ablakban hajlandó megnyitni a hivatkozásokat. Mondjuk az azért valamilyen szinten működik legalább. Az más kérdés, hogy ott sem lehet bejelentkezni pl. az Index fórumába mert gondolom ott is működnie kellene annak a dolognak ami az ablakon belüli link kezelést végzi.

Hihetetlen számomra, hogy én eddig sehol nem találtam semmit erről a hibáról a neten. Lehetséges, hogy a húsvéti uborkaszezonnak tudható be és a legtöbb híroldal konzerv anyagból dolgozik, de eddig még nem kapták fel a témát.

Az Apple termékek árával és az ahhoz adott minőséggel kapcsolatos véleményeddel teljesen egyetértek!

Az a röhej, hogy most a két általam használt egyáltalán nem olcsó Apple eszköz helyett egy 60e Ft-ért vásárolt Huawei Honor gépen tudok csak netezni....

 

tec1

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2016-03-28 09:28:12 2899

A linkek nem működése ( ami nagyjából használhatatlanná teszi sokak számára az iPhone-jukat vagy iPad-jüket) időközben már az Apple által is elismert problémája a 9.3-nak:

http://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-ios-93-bug-causes-safari-be-unresponsive-apple-working-fix

mást nem nagyon tehetünk, mint várunk a javításra, és elgondolkodunk közben, hogy mire is adtunk ki ennyi pénzt, valamint, hogy akarunk-e még Apple terméket vásárolni az életben.

Most milliók vannak hasonló cipőben, mint én, és az nagyon gáz, Apple. Szégyen, hogy ide süllyedtek minőségileg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!