Keresés

Részletes keresés

tec1 Creative Commons License 2016-03-28 10:13:27 2900

Kikapcsoltam a Javascriptet ahogy az általad linkelt oldalon írják. Az eredmény ugyanaz mint korábban. Nem vagyok hozzáértő, de valószínűleg nem a Safarival (csak) baj mert a kínomban feltelepített chrome is csak új ablakban hajlandó megnyitni a hivatkozásokat. Mondjuk az azért valamilyen szinten működik legalább. Az más kérdés, hogy ott sem lehet bejelentkezni pl. az Index fórumába mert gondolom ott is működnie kellene annak a dolognak ami az ablakon belüli link kezelést végzi.

Hihetetlen számomra, hogy én eddig sehol nem találtam semmit erről a hibáról a neten. Lehetséges, hogy a húsvéti uborkaszezonnak tudható be és a legtöbb híroldal konzerv anyagból dolgozik, de eddig még nem kapták fel a témát.

Az Apple termékek árával és az ahhoz adott minőséggel kapcsolatos véleményeddel teljesen egyetértek!

Az a röhej, hogy most a két általam használt egyáltalán nem olcsó Apple eszköz helyett egy 60e Ft-ért vásárolt Huawei Honor gépen tudok csak netezni....

 

tec1

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2016-03-28 09:28:12 2899

A linkek nem működése ( ami nagyjából használhatatlanná teszi sokak számára az iPhone-jukat vagy iPad-jüket) időközben már az Apple által is elismert problémája a 9.3-nak:

http://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-ios-93-bug-causes-safari-be-unresponsive-apple-working-fix

mást nem nagyon tehetünk, mint várunk a javításra, és elgondolkodunk közben, hogy mire is adtunk ki ennyi pénzt, valamint, hogy akarunk-e még Apple terméket vásárolni az életben.

Most milliók vannak hasonló cipőben, mint én, és az nagyon gáz, Apple. Szégyen, hogy ide süllyedtek minőségileg.

Előzmény:
tec1 Creative Commons License 2016-03-28 03:22:46 2898

Sziasztok,

 

Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy mind az iphone-on mind az ipad- en hagytam, hogy lemenjen a frissítés. Ipad mini 4, iphone 6s plus. Mind a kettőn használhatatlan lett a safari. A chrome is csak úgy hajlandó működni, hogy olvasás közben mindig új ablakot kell nyitni.

Ezt a hozzászólást egy androidos telefonon írtam mert a fórumra be sem tudtam lépni.

 

Tec1

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!