Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2016-03-26 11:54:42 15441

Inkább xar, mert exportra küldték a jobbakat. De a ritkaság gyüjtői körben akkor is felértékel egy ilyen darabot.

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2016-03-26 10:23:28 15440

Na akkor biztos jobb, mint bármelyik más verzió! Ha egyszer maguknak csinálták... :DDDDDDDDDD

 

Nem nagyon találkoztam itthon ilyennel. Sőt, megkockáztatom, eggyel sem.

Ez vagy annyira jó, hogy csak na, vagy annyira, hogy is mondjam... xar?

 

Egy TTL-n volt rajta, a gyári száma 82-vel kezdődik, tán 1982-ben gyártották.

Kár, hogy most nem tudom kipróbálni.

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2016-03-26 08:48:15 15439

Az orosz belső piacra gyártották. Kérdés, hogy ez mit jelent minőségben. Mert a ruszkiknál nem szaroztak a vackot eladni belpiacra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!